asda

Invisible Connections

Invisible Connections AS er en moderne industribedrift som satser på pålitelighet, kvalitet og konkurransedyktighet. Invisible Connections AS ble etablert i Isfjorden i 1987. I 1998 flyttet bedriften til sitt nåværende anlegg; en moderne og velutstyrt fabrikk i naturskjønne Åndalsnes i Romsdalen. Anlegget er strategisk plassert, med nærhet til jernbane, hovedvei og kai.

Bedriften produserer metalldeler til forskjellige formål, og har mange krevende kunder nasjonalt og internasjonalt.

Invisible Connections AS ble i januar 2013 sertifisert til å CE merke stål konstruksjoner i utførelsesklasse EXC3 ihht EN 1090-2 og deklarasjon ihht EN 1090-1.

Invisible Connections AS
Øran Vest
6300 Åndalsnes
NORGE

Tlf: +47 71 22 44 70
E-post: mailto:post@invisi.no

Administrasjon

1x1

Svein Berg

Managing Director

+47 901 16 838

svein@invisi.no

1x1

Terje Berg

Technical Manager

+47 926 04 978
terje@invisi.no

1x1

Vidar Moen

Factory Manager

+47 488 82 055
vidar@invisi.no

Salg

1x1

Espen Lundman Solberg

Marketing Director

+47 474 54 758
espen@invisi.no

1x1

Jan Erik Brevik

Sales Manager

+47 488 99 407
Jan.erik@invisi.no

1x1

Jenny Borglin

Marketing Coordinator

+47 906 99 185
jenny@invisi.no

1x1

Bjørn Arvid Dahle

Sales Manager

+47 917 45 737
bjorn.arvid@invisi.no

1x1

Arvid Loe

Sales Manager

+47 407 00 330
arvid@invisi.no